ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi

Web Tasarım Paket Eğitimi


Photoshop


Photoshop genel olarak fotoğraf programıdır. Fotoğraflar üzerinde aklımızdan geçirdiğimiz çoğu şeyi gerçeklerştirebileceğimiz nadir programların en gelişmişidir. Bunun için Photoshop un kullanılmadığı sektör yok denebilecek kadar azdır. Bunların yanında Grafik tasarım, Web tasarım başta olmak üzere bazı sektörlerde kendi tasarımlarımızıda yapabilmekteyiz. Eğitimini verdiğimiz yeni sürüm (CS6), birçok yeni özellik içermektedir. Photoshop programına ihtiyaç duymayan hiç bir sektör yoktur. Özakademi olarak size en iyi hizmeti verebileceğimize inanıyoruz. Programın iyi öğrenilmesi kişisel becerileriniz ile şaşırtıcı ve heyacan verici tasarımlar yapabilirsiniz. Özakademi olarak size en iyi hizmeti verebileceğimize inanıyoruz.


Flash


Temel animasyonlarda Flash, sahnelerinizin ve animasyon karelerinizin ard arda hareket etmesini sağlar. Fakat istediğiniz kullanıcıyla etkileşimli (kullanıcının faresini, klavyesini kullanması, objeleri hareket ettirmesi ya da formlara not yazması gibi) animasyonlarsa, basit bir animasyon yaparken kullandığınız Flash özelliklerinden biraz daha fazlasına ihtiyacınız var demektir. Bunu da objelerinize uygun zamanda harekete geçecek eylemler atayarak yapabilirsiniz. İşte bu eylemlerin tümü ActionScript denilen bir programlama dili sayesinde gerçekleştirilir. ActionScript kullanarak oluşturduğunuz eylemleri butonlara, moviecliplere ve framelere atayabilirsiniz.


Dreamweaver


Adobe® Dreamweaver® CS6 web tasarım yazılımı, web siteleri ve mobil uygulamalar oluşturma ve düzenlemeye yönelik kolay anlaşılır görsel bir arabirim sunar. Sayfalarınızı platformlar arası uyumluluk için tasarlanmış akıcı ızgara mizanpajı özelliğini kullanarak oluşturun. 


Html/CSS


HTML (Hyper Text Markup Language) internet üzerinde web sayfası oluşturmak için kullanılan bir betik dilidir. HTML dosyalarının aktarımı için HTTP (Hyper Text Transfer Protocol) kullanılır. HTML dosyaları sunucu bilgisayarın sabit diskinde .html ya da .htm uzantısı ile saklanır. Yazdığımız html dosyaları düz yazı dosyalarından başka bir şey değildir. Yani yazdığımız html dosyalarını bir C ya da Pascal programında olduğu gibi bir derleyici ile derlememize gerek yoktur.

Css internet sayfalarının görünümünü değiştiren bir tanım dosyasıdır. CSS kendine has kuralları olan bir tanım dilidir denilebilir. CSS Sayfa içersindeki her bir elemana ait farklı özellik atamayı sağlar


Php


PHP (açılımı PHP: Hypertext Preprocessor) geniş bir kitle tarafından kullanılan, özellikle sanal yöreler üzerinde geliştirme için tasarlanmış HTML içine gömülebilen bir betik dilidir.


Asp.NET(Dot.NET)


Asp Microsoft tarafından 1996 yılında gelistirilmiştir. Asp Activ Server Pages ( Aktif sunucu sayfaları )nın kısaltılmıs biçimidir.Asp tek başına bir programlama dili degildir.Özellikle web sunucusu ile çalışan bir tekniktir.Asp sayesinde veri tabanı uygulamaları ve elektronik ticaret siteleri kolayca yaratılabilir.Html sayfaları içerisine asp kodlarını gömerek dinamik sayfalar oluşturabiliriz. Bu html kodlarının içerisine gömdügümüz asp kodları sunucu tarafında işlenerek istemcinin browserına sadece duragan html kodları gönderilir.Asp kodları hiç bir şekilde browserda çalıştırılmaz ( browsera gönderilmez) Buda demek oluyorki Asp Tüm tarayıcılardan bagımsız olarak çalısır.İnternet explorer,Netscape Nevigator,Opera gibi Browserlarda aynen çalışacaktır.Bir html sayfasına Javascript yazildıgında sag tıklayarak kaynagı görüntüle (view source) ü tıkladıgımızda bu java script kodlarını görebiliriz.Fakat Aspx de yazdıgımiz kodlar kesinlikle bu şekilde görünmeyecek böylelikle bir çok çaba harcayarak yazdığınız kodları kimse çalamayacaktır. Asp içerisinde Vbscript ve javascript denilen scripting dilleri kullanılabilir.Buda Asp yi daha cazip hale getiren özelliklerden birisidir.Eger daha önce javacript veya Vbscript dilini biliyorsaniz Asp ögrenmek sizin için tahmininizden de kolay olacaktır.


Ayrıntılı Bilgi İçin Danışmanımızdan Bilgi Alabilirsiniz.


Etiketlerimiz


web tasarım paket dersi,web tasarım paket eğitmeni,istanbul web tasarım paket kursları,web tasarım paket eğitim kitabı,web tasarım paket kursu şirinevler,web tasarım paket meb eğitim,web tasarım paket eğitimleri,web tasarım paket öğrenmek,web tasarım paket özel ders, web tasarım paket test soruları,web tasarım paket örnekleri,web tasarım paket öğrenmek istiyorum,web tasarım paket notları,web tasarım paket kursu bahçelievler,web tasarım paket kursu bakırköy,web tasarım paket ders notu,web tasarım paket kitapları, web tasarım paket sınav soruları,web tasarım paket eğitimi,web tasarım paket kursları istanbul,web tasarım paket sertifikası,web tasarım paket kurslari,web tasarım paket öğrenme,web tasarım paket egitim,megep web tasarım paket ,web tasarım paket ders anlatımı,web tasarım paket görsel eğitim, web tasarım paket okulu,web tasarım paket eğitim notları,web tasarım paket dersi,web tasarım paket konu anlatımı,web tasarım paket kursu,web tasarım paket eğitim cd,web tasarım paket ders,web tasarım paket eğitim seti,web tasarım paket kurulumu

Haberler

Haberler

Mecidiyeköy ve Şirinevlerde Bilgisayar İşletmenlik Eğitimlerini Başlamıştır.Sizde 160 Saatlik M.E.B Onaylı Sertifika alınız.
İleri seviye 3ds max,solidworks,after effects,autocad,grafik kurslarımız başlamıştır
Autocad Eğitimlermiz başlamıştır.
3dsMax Eğitimlermiz başlamıştır.
Modelistlik Eğitimlermiz başlamıştır.
Gerber Eğitimlermiz başlamıştır.
Stilistlik Eğitimlermiz başlamıştır.
Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimlermiz başlamıştır.
Bilgisayar İşsletmenliği MEB onaylı Eğitimlermiz başlamıştır.
After Effects Kursu kayıtlarımız Başlamıştır.
İngilizce yeni dönem kayıtlarımız başlamıştır.
Grafik Eğitimlermiz başlamıştır.
Maya Eğitimlermiz başlamıştır.
Yaz dönemi kariyer Eğitimleri Başlamıştır.
2 yıl Ücretsiz Tekrar Eğitim imkanı.
Özakademi Öğrencilerine geziler düzenlemektedir.
Kurumsal Eğitilermiz devam etmektedir.
Sizde vakit geçirmeden kayıt olun.
Bonus ve Word kredi kartlarına 6 taksit imkanı.
Kitap satışlarımız başlamıştır.
Uzman eğitim kadrosu
5 kişilik son teknoloji sınıflar
Son sürüm programlar
Öğrenme GARANTİSİ
Klimalı Sınıflar
Sınırsız etüt olanaklarıyla kayıtlarımız başlamıştır.
World Card'a Baglı Butun Bankalar Kurumumuzda gecerlidir.
Adres

Bize Ulasmak Için Adres Bilgilerimiz

Şube:1 Şirinevler Meydanı Meriç Sk. No: 26

K: 5 , 6 Şirinevler İstanbul
Şube 2:Selahattin Pınar Cad. No:4 Kat: 4 Mecidiyeköy İstanbul  Bize Ulasmak Için Tıklayınız.

(0212) 652 40 00 Şirinevler
(0212) 272 30 00 - Mecidiyeköy
Duyurular

Duyurular

CorelDraw X6 Geçişmiştir.
Autocad 2013 Geçilmiştir.
Adobe CS6'ya Geçilmiştir.
3dsmax 2013 Geçilmiştir
Autodesk Maya 2013 Geçilmiştir
Solidworks 2013 Geçilmiştir
Son Teknoloji Bilgisayarlar.