ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi

Grafik Tasarım Paket Eğitimi


Photoshop


Photoshop genel olarak fotoğraf programıdır. Fotoğraflar üzerinde aklımızdan geçirdiğimiz çoğu şeyi gerçeklerştirebileceğimiz nadir programların en gelişmişidir. Bunun için Photoshop un kullanılmadığı sektör yok denebilecek kadar azdır. Bunların yanında Grafik tasarım, Web tasarım başta olmak üzere bazı sektörlerde kendi tasarımlarımızıda yapabilmekteyiz. Eğitimini verdiğimiz yeni sürüm (CS6), birçok yeni özellik içermektedir. Photoshop programına ihtiyaç duymayan hiç bir sektör yoktur. Özakademi olarak size en iyi hizmeti verebileceğimize inanıyoruz. Programın iyi öğrenilmesi kişisel becerileriniz ile şaşırtıcı ve heyacan verici tasarımlar yapabilirsiniz. Özakademi olarak size en iyi hizmeti verebileceğimize inanıyoruz.


Illistrator


Illustrator benim ne işime yarar...?
Bu program Adobe firmasının vektörel tabanlı grafik geliştirme düzenleme programıdır.Programı kullanarak web sitesi arayüzleri, kurumsal kimlik çalışmaları (logo, kartvizit, zarf, cd yüzü, cd kutusu yüzü, antetli kağıt, firmaların kullandığı faturalar vs..), basılı yayınların (dergi, kitap, gazete ,reklam, afiş, poster vs) içeriği, ilistrasyon çalışmaları gibi konularda içerik hazırlayabilirsiniz. Nelerde kolaylık sağlar...?
Illustrator, vektörel tabanlı bir program olduğu için hazırladığınız çalışmaların ölçülerini değiştirmek çok kolaydır.Var olan çalışmayı büyültüp veya küçültüğünüz zaman çözünürlük kaybı yaşamazsınız.Ayrıca eskiz dediğimiz karakalem çizimlerini renklendirmede oldukça işinizi kolaylaştıracaktır.


İndesign


Çok sayfalı dergi, gazete, kitap çalışmalarınızda etkili yapısı ile kolay kullanım InDesign'da çok sayfalı çalışmalarınızı rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Mizanpaj ve tasarımda yeni Adobe InDesign yazılımını kullanarak , özgürlük ve verimlilik seviyelerini keşfeden yaratıcı profesyonellere katılın. Çoğunlukla kullandığınız Adobe uygulamalarıyla sıkı entegre olan InDesign sofistike grafikler ve tipografi ile profesyonel mizanpajlar hazırlamak için daha hızlı prodüksiyon iş akışları ve yaratıcı ortam sağlar. Çok sayfalı dergi, gazete, kitap çalışmalarınızda etkili yapısı ile kolay kullanımı vardır Eklediğiniz nesnelere karıştırma modları, saydamlık vs. ve diğer efektleri uygulayabilmeniz.


Corel Draw


İş ilanları başvurularını lütfen inceleyin. İlanların çoğunda, firmaların matbaa konusunda kendini yetiştirmiş elaman aradıklarını göreceksiniz. Bu taleplerden anlaşılıyor ki bu mesleklere ilgi bir çok meslekten daha fazladır


Freehand


Vektörel tabanlı bir program olan Macromedia Freehand son derece güçlü ve yararlı bir çizim ve tasarım programı olup gerek basılı medya ve multimedia ortamı ile gerekse internet yayıncılığında grafik, illüstrasyon ve sayfa tasarımına yönelik olarak kullanılabilir.


Ayrıntılı Bilgi İçin Danışmanımızdan Bilgi Alabilirsiniz.


Etiketlerimiz


grafik tasarım dersi,grafik tasarım eğitmeni,istanbul grafik tasarım kursları,grafik tasarım eğitim kitabı,grafik tasarım kursu şirinevler,grafik tasarım meb eğitim,grafik tasarım eğitimleri,grafik tasarım öğrenmek,grafik tasarım özel ders, grafik tasarım test soruları,grafik tasarım örnekleri,grafik tasarım öğrenmek istiyorum,grafik tasarım notları,grafik tasarım kursu bahçelievler,grafik tasarım kursu bakırköy,grafik tasarım ders notu,grafik tasarım kitapları, grafik tasarım sınav soruları,grafik tasarım eğitimi,grafik tasarım kursları istanbul,grafik tasarım sertifikası,grafik tasarım kurslari,grafik tasarım öğrenme,grafik tasarım egitim,megep grafik tasarım ,grafik tasarım ders anlatımı,grafik tasarım görsel eğitim, grafik tasarım okulu,grafik tasarım eğitim notları,grafik tasarım dersi,grafik tasarım konu anlatımı,grafik tasarım kursu,grafik tasarım eğitim cd,grafik tasarım ders,grafik tasarım eğitim seti,grafik tasarım kurulumu

Haberler

Haberler

Mecidiyeköy ve Şirinevlerde Bilgisayar İşletmenlik Eğitimlerini Başlamıştır.Sizde 160 Saatlik M.E.B Onaylı Sertifika alınız.
İleri seviye 3ds max,solidworks,after effects,autocad,grafik kurslarımız başlamıştır
Autocad Eğitimlermiz başlamıştır.
3dsMax Eğitimlermiz başlamıştır.
Modelistlik Eğitimlermiz başlamıştır.
Gerber Eğitimlermiz başlamıştır.
Stilistlik Eğitimlermiz başlamıştır.
Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimlermiz başlamıştır.
Bilgisayar İşsletmenliği MEB onaylı Eğitimlermiz başlamıştır.
After Effects Kursu kayıtlarımız Başlamıştır.
İngilizce yeni dönem kayıtlarımız başlamıştır.
Grafik Eğitimlermiz başlamıştır.
Maya Eğitimlermiz başlamıştır.
Yaz dönemi kariyer Eğitimleri Başlamıştır.
2 yıl Ücretsiz Tekrar Eğitim imkanı.
Özakademi Öğrencilerine geziler düzenlemektedir.
Kurumsal Eğitilermiz devam etmektedir.
Sizde vakit geçirmeden kayıt olun.
Bonus ve Word kredi kartlarına 6 taksit imkanı.
Kitap satışlarımız başlamıştır.
Uzman eğitim kadrosu
5 kişilik son teknoloji sınıflar
Son sürüm programlar
Öğrenme GARANTİSİ
Klimalı Sınıflar
Sınırsız etüt olanaklarıyla kayıtlarımız başlamıştır.
World Card'a Baglı Butun Bankalar Kurumumuzda gecerlidir.
Adres

Bize Ulasmak Için Adres Bilgilerimiz

Şube:1 Şirinevler Meydanı Meriç Sk. No: 26

K: 5 , 6 Şirinevler İstanbul
Şube 2:Selahattin Pınar Cad. No:4 Kat: 4 Mecidiyeköy İstanbul  Bize Ulasmak Için Tıklayınız.

(0212) 652 40 00 Şirinevler
(0212) 272 30 00 - Mecidiyeköy
Duyurular

Duyurular

CorelDraw X6 Geçişmiştir.
Autocad 2013 Geçilmiştir.
Adobe CS6'ya Geçilmiştir.
3dsmax 2013 Geçilmiştir
Autodesk Maya 2013 Geçilmiştir
Solidworks 2013 Geçilmiştir
Son Teknoloji Bilgisayarlar.