Stilistlik Moda Tasarım Kursu Türkiyenin En iyi Eğitim Merkezi

Stilistlik Moda Tasarım Eğitimine Erken Kayıt Yaptıran Herkese Bu Aya Özel %40 Varan İndirimi Kaçırmayınız.

Neden ÖZAKADEMİ Kursları

  Türkiyenin En iyi ve Kapsamlı tasarım kursu :Sıfırdan ileri seviyeye Eğitim imkanı,Uzman Eğitim Kadrosu,Alanında tecrübeli Eğitmenler,Öğrencilerimizin iş hayatına hazırlama,Tüm öğrencilerimize Teorik ve Uygulamalı (makina Techizat..v.b.) sağlayarak eğitimde uygulamalı bir bilgi paylaşımı,Türkiye ve tüm öğrencilerimizin gelişimini sağlamak adına faydalı sosyal ve kültürel faliyetler ve kütüphane içerikleri,Eğitimi Öğrenene kadar 2 yıl ücretsiz Eğitim tekrarı,Öğrencilerimize Ömür boyu kampanya ve Eğitim içerikleri sağlanması..

***Türkiyenin en iyi tasarım kursuyuz..

   Eğitimde iddialıyız .Türkiye Genelinde En iyi eğitim kurumuyuz.Hocalarımız alanında uzman ve 15-20 yıldan fazla tecrübeli, lisans mezunu ve Yüksek lisans mezunu, Doçent ve Doktora Mezunu hocalardan mesleğinde uzman ve tecrübeli hocalarımız ile öğrencilerimizi gerek teorik veya pratik olarak eğitmekte ve sektörel anlamda tecrübeli bireyler yetiştirmekteyiz.

%100 Eğitim Garantisi özakademi ile Eğitiminiz Garanti altında

---Türkiye'nin En İyi Stilistlik Moda Tasarım Kursu ---

Stilistlik Eğitimi

Günümüz modasını takip eden, geçmiş ile geleceğin tasarımlarıyla birleştiren, hayal gücü gelişmiş yeniliği arayan insandır. Stilistlik eğitimimizde temel sanat eğitimine önem vererek branşı ile ilgili temel prensip ilkelerini uygulama, modanın getirdiği özgün kavramları ve bununla ilgili teknolojik gelişmeleri STİLİSTLİK doğrultusunda izleme ve istenilen modele uygulanacak kumaş seçimini yapma becerisini kazandırmaktır.
Eğitim sonrasında kurumumuz ile anlaşmalı firmalara hem staj hem de iş yönlendirmeleri yapılabilmektedir.

Stilistlik Tasarım Eğitim Müfredetı içiği;

•Moda Resmi İle İlgili Temel Kavramlar.

•Stilistliğin Tanımı,Örneklerle Anlatımı.

•Moda Resminde Kullanılacak Araç,Gereçler Bilgisi,Tanımı,Kullanılmaları ve Korunmaları.

•Çizgi,Çizgilerle Anlatım,Ana Çizgi,Noktalı ve Kesik Çizgi,Serbest El Çizgileri çalışmaları.

•Karakalem,Fırça,Çini Mürekkebi,Keçeli Kalem,İnce ve Kesik Uçlarla Yüzey Çalışmaları.

•İnsan Vücudu,Ölçü ve Oranlar(Bayan)

•Siluet Çalışmaları

•Giyimde Detay Çalışmaları

•Geometrik Çizimlerle İnsan Vücudu Hareketlerinin İncelenip,Yorumlanması.

•Anatomi

Mesleki Çizimi

Sınav çalışması

•(Daha fazla egitim içerigi hakkında bilgi için danısmanımızdan bilgi alınız.)

Erken Kayıt Yaptıran Herkese Bu Aya Özel %40 Varan İndirimi Kaçırmayınız.

Stilistlik Moda Tasarım Kursu Elde Stilistlik veya elde tasarlanmış bir çizim yapma modelidir.Piyasada modelin,bilgisayar ortamına aktarılarak elbiselerin renkleri ve desenleri makina yardımı ile ortaya çıkmaktadır.Ancak elde stilistlik tasarım yönünden en çok kullanılan yöntemdir.Sonrasında bilgisayarlı Stilistilik ve Modelistlitlik eğitimlerini alarak Kariyerinizi güçlendirebilirsiniz.Eskiden Stilistlik Eğitimi sonrasından Bilgisayarlı Stilistlik Moda Tasarım Kursu alınırdı şuanda bilgisayar bilgisi olan herkes Stilistlik Moda Tasarım Kursu alabilir.
Bu eğitimi alan öğrenciler Tekstil ile ilgili tüm sektörlerde çalışabilir.
Özakademi Stilistlik Moda Tasarım Kursu En iyi tasarım kursudur. Eğitim sonrasında Sertifika sahibi olan öğrencilerimiz iş hayatında Tasarımcı olarak görev almaktadır.Çizim ,tasarım,imalat,tekstil olduğu her sektörde ve bir çok meslek dallarında çalışmaktadır. Her geçen gün kaliteli eleman ihtiyacı artmaktadır. ÖZAKADEMİ eğitiminizi 2 yıl garanti altına almaktadır.
*Tekstil imalat ilgili tüm Firmalarda
*Koltuk imalat ilgili tüm Firmalarda
*Tül perde imalat ilgili tüm Firmalarda
*halı desen tasarım ile ilgili imalat ilgili tüm Firmalarda
Özakademi Teknik ve Mesleki Eğitim Kurumları Stilistlik Kursu eğitim yaklaşık 2,5-4,5 aylık bir eğitimdir. Eğitim sıfırdan ileri seviyeye kadar anlatılmaktadır.Stilistlik Moda Tasarım Kursu tam zamanlı ve sabah 10 ile 13:00 öğlen 13:00-16:00 akşam 16:00-19:00 arasında hafta içi ve hafta sonu Sabah öğlen akşam ve tek cumartesi 13:00-17:00-tek pazar günü 13:00-17:00 saatler arasında ve akşam 19:00-21:30 arasında farklı gruplar bulunmaktadır.
Eğitim süresi Grup Tercihlerine göre 4-5 ay arasında sürmektedir.
Özel Ders alımlarında Eğitim süresi 1 ay, 1,5 ay gibi sürebilir.
Özel derslerde tek konu altında ders alabilirsiniz.(Elbise tasarım,Mayo veya gelinlik gibi )
Bu Eğitim sonrasında Moda Eğitimerini öğrenebilirsiniz.
Eğitim ücreti 0212 652 40 00 arayarak güncel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.Eğitim ücretlerini Peşin ve Kredi Kartına taksitli 3-6-9-12 aylara bölerek ödeyebilirsiniz. Senetle ödeme seçeneğimizde 3-6-9 taksitle yapabilirsiniz.Engelli Öğrencilerimize burs oranları için lütfen irtibata geçiniz.
*Kurum Sertifikası *Meb Onaylı kurum sertifikası *Uluslararası geçerli Sertifika *Üstünbaşarı Sertifikası
Stilistlik Moda Tasarım Kursu, Alanında Yıllarca Eğitim Vermiş, Anlatım Gücü Yüksek, Sektör Deneyimli Eğitmenler Microsoft Standartlarında Hazırlanmış Teknoloji Laboratuvarları TC MEB. Onaylı Sertifikası Öğrenim Garantisi (Ücretsiz Eğitim Tekrarı) Proje Bazlı Eğitim Modeli İş ve Staj Yönlendirmesi Ücretsiz Kişisel Gelişim Seminerleri Rehberlik Hizmeti Bilgi Portalı Sayesinde Size Özel Bilgi Akışı Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Özakademi, kurumumuzda eğitim alan tüm katılımcıların kendilerine uygun olan iş yerlerinde staj ve çalışmaya başlaması amacıyla yönlendirme yapmaktadır. Bu noktada öğrencilerimizin kendilerini daha iyi geliştirmesi amacıyla eğitimleri devam ederken ücretsiz seminerler (CV hazırlama teknikleri, mülakat teknikleri, etkili iletişim teknikleri vb) ile kişisel gelişimlerini ilerletmelerine yardım edilmektedir. Ögrencilerimiz arayarak,kariyer ve facebook sayfamız sayesinde seminerlerden, kendilerine özel iş yönlendirmelerinden,çok hızlı bir şekilde haberdar edilmektedir.

---Öğrenci çalışmaları için Tıklayınız ---

---Bu Eğitim Sonrasında alınabilecek diğer Eğitimlerimiz ---

Moda Tasarım Kursu
Photoshop kursu
Corel Draw kursu
İllustratör kursu
Tekstil Teknik Çizim kursu
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Muhasebe Eğitimleri
Genel Muhasebe
Excel
İngilizce
Bilgisayar Eğitimi
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Meb.Bilgisayar İşletmenlik
Word -Outlook
Excel
Power Point
Ms Project
Detaylı Bilgi Tıklayınız