ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi

Mühendis Paket Eğitimi


Muhendis Paket Eğitimi


Paket program eğitimlerimizin amacı bölümünüzle ilgili en güncel kullanılan programları öğrenmenizi sağlamak. Bunu nasıl yapıyoruz;
- Programları uzun zamandır kullanan eğitmenlerle ders veriyoruz..
- Derslerimizin tümü uygulamalı olup hertürlü eğitim dökümanı verilmektedir..
- Eğitmenlerimizin tümü bölümleriyle alakalı diğer programlara da hakim kişilerdir..
- Sınıflarımız hertürlü teknik donanıma sahip olup maksimum 5 kişiliktir..
- Grup eğitimlerinde sınırsız eğitim garantisi,ücretsiz tekrar guruplara katılma imkanı bulunmaktadır..
- Programların hepsini eş zamanlı yada ileri tarihteki kurlarımıza erteleyerek alabilirsiniz..


Autocad


AutoCAD, programında komut ve menü alanları ile çevrelenmiş olan alan, kullanıcının tasarım ve çizim alanıdır. Kullanıcı, bu pencerede, tıpkı 2-boyutta çalıştığı gibi 3- boyut da kendi çizim uzayının oluşturup gerçek 3 boyutlu tasarım ve çizimler oluşturabilir. Bu pencerede, çizim 3-boyutlu uzayda, istenilen konumu, istenilen bölümü görüntülenebilir, yakından ya da uzaktan bakabilir, gerçek perspektif görüntüler elde edebilir. Kullanıcı, eğer dilerse, çalışma penceresini farklı şekillerde bölerek elde edebilir. Kullanıcı eğer dilerse, çalışma penceresini farklı şekillerde bölerek her birinden farklı bir uzaklık ve konum kullanarak çalışılabilirdir pencereden diğerine geçebilir. Daha sonra tasarım değişik boyutlardaki görüntülerini, değişik yönlerden, görünüşlerini, perspektif görünüşlerini ve detaylarını, ekranda beliren Paper space üzerinde yerleştirerek istenilen ölçüde çıktı alınabilir.


Solidworks


Her geçen gün gelişim göstermekte olan takım ve makine sanayisine, klasik yöntemler ile ayak uydurmak imkansız hale gelmiştir. Tüketici talepleri her geçen gün artmakta ve talebin kaliteli ve ucuz olmasını istemektedir. Bu talebe imalatçı firmaların rahat ve çabuk bir şekilde cevap vermeleri gerekir.
Öz Akademi SolidWorks eğitimiyle yanınızdadır.
Çevremize baktığımızda bu ihtiyaca cevap veren firmaların hepsi gelişen teknolojileri takip etmişlerdir.
Özetle, hız, kalite ve verimliliği yakalmak için otomasyon sistemine yönelmek gerekir. Otomasyon sisteminde tamamen yazılım desteği ile üretim yapılır, böylelikler hata payı azalır, kalite ve verim artmaktadır. Ancak tüketici talebi bu şekilde karşılanır.
CAD/CAM sistemi de bir tür otomasyon sistemidir. Makine parçalarının tasarımı ve imalatı için CAD sistemine ihtiyaç vardır.
Kurs programımız içerisinde solidworks ileri seviyede ve mesleki yönelmelere göre detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Eğitim süresi boyunca aşağıda verilen başlıklar altında çok sayıda komut ve pratik kullanım tekniklerini öğreneceksiniz.Eğitim sonrasında verdiğimiz eğitim sonrasında hem soru sorabilir ve yanıtlarını en kısa sürede alabilirsiniz.


Mastercam


MasterCam programı CAD/CAM kullanan firmaların bir çoğunda yaygın olarak kullanılmaktadır. Üretimin bir çok sektörüne hitap edilmesinden dolayı çok yaygınlaşmaktadır. MasterCam programı dik işleme tezgahları için geliştirdiği mil V9 modülünü kullanan veya kullanmak isteyen kişilere uygulamalı olarak başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar eğitimler verilmektedir.Mastercam programı CAD/CAM kullanan firmaların bir çoğunda yaygın olarak kullanılan bir programdır.Kullanım ve üretimin bir çok sektörüne hitap edebilmesi sayesinde daha da çok yaygınlaşmaktadır.
Mastercam programı dik işleme tezgahları için geliştirdigi mil V9 modülünü kullanan veya kullanmak isteyen kişilere uygulamalı olarak başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar eğitimlerimiz bulunmaktadır.Verilen uygulamaların hepsi günümüz iş hayatında yapılan işlere gore örneklerimiz titizlikle seçilmektedir.Bu uygulamalar öğrencilerimiz tarafından adım adım uygulandıgı taktirde bütün konular rahatlıkla üst düzey bir kullanıcı seviyesinde ögrenilebilir. Uygulamalarda ağırlık CAM bölümüne verilmiştir.Bu dersin sonunda ileri seviyede bir mastercam kullanıcı olunur.

 


Ayrıntılı Bilgi İçin Danışmanımızdan Bilgi Alabilirsiniz.


Etiketlerimiz


mühendis paket dersi,mühendis paket eğitmeni,istanbul mühendis paket kursları,mühendis paket eğitim kitabı,mühendis paket kursu şirinevler,mühendis paket meb eğitim,mühendis paket eğitimleri,mühendis paket öğrenmek,mühendis paket özel ders, mühendis paket test soruları,mühendis paket örnekleri,mühendis paket öğrenmek istiyorum,mühendis paket notları,mühendis paket kursu bahçelievler,mühendis paket kursu bakırköy,mühendis paket ders notu,mühendis paket kitapları, mühendis paket sınav soruları,mühendis paket eğitimi,mühendis paket kursları istanbul,mühendis paket sertifikası,mühendis paket kurslari,mühendis paket öğrenme,mühendis paket egitim,megep mühendis paket,mühendis paket ders anlatımı,mühendis paket görsel eğitim, mühendis paket okulu,mühendis paket eğitim notları,mühendis paket dersi,mühendis paket konu anlatımı,mühendis paket kursu,mühendis paket eğitim cd,mühendis paket ders,mühendis paket eğitim seti,mühendis paket kurulumu

Haberler

Haberler

Mecidiyeköy ve Şirinevlerde Bilgisayar İşletmenlik Eğitimlerini Başlamıştır.Sizde 160 Saatlik M.E.B Onaylı Sertifika alınız.
İleri seviye 3ds max,solidworks,after effects,autocad,grafik kurslarımız başlamıştır
Autocad Eğitimlermiz başlamıştır.
3dsMax Eğitimlermiz başlamıştır.
Modelistlik Eğitimlermiz başlamıştır.
Gerber Eğitimlermiz başlamıştır.
Stilistlik Eğitimlermiz başlamıştır.
Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimlermiz başlamıştır.
Bilgisayar İşsletmenliği MEB onaylı Eğitimlermiz başlamıştır.
After Effects Kursu kayıtlarımız Başlamıştır.
İngilizce yeni dönem kayıtlarımız başlamıştır.
Grafik Eğitimlermiz başlamıştır.
Maya Eğitimlermiz başlamıştır.
Yaz dönemi kariyer Eğitimleri Başlamıştır.
2 yıl Ücretsiz Tekrar Eğitim imkanı.
Özakademi Öğrencilerine geziler düzenlemektedir.
Kurumsal Eğitilermiz devam etmektedir.
Sizde vakit geçirmeden kayıt olun.
Bonus ve Word kredi kartlarına 6 taksit imkanı.
Kitap satışlarımız başlamıştır.
Uzman eğitim kadrosu
5 kişilik son teknoloji sınıflar
Son sürüm programlar
Öğrenme GARANTİSİ
Klimalı Sınıflar
Sınırsız etüt olanaklarıyla kayıtlarımız başlamıştır.
World Card'a Baglı Butun Bankalar Kurumumuzda gecerlidir.
Adres

Bize Ulasmak Için Adres Bilgilerimiz

Şube:1 Şirinevler Meydanı Meriç Sk. No: 26

K: 5 , 6 Şirinevler İstanbul
Şube 2:Selahattin Pınar Cad. No:4 Kat: 4 Mecidiyeköy İstanbul  Bize Ulasmak Için Tıklayınız.

(0212) 652 40 00 Şirinevler
(0212) 272 30 00 - Mecidiyeköy
Duyurular

Duyurular

CorelDraw X6 Geçişmiştir.
Autocad 2013 Geçilmiştir.
Adobe CS6'ya Geçilmiştir.
3dsmax 2013 Geçilmiştir
Autodesk Maya 2013 Geçilmiştir
Solidworks 2013 Geçilmiştir
Son Teknoloji Bilgisayarlar.