ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi ozakademi

Animasyon Paket Eğitimi


Photoshop


Photoshop Kursu Photoshop CS6, 1987 yılından itibaren görüntü yönetiminin standartlarını belirleyen bir programın en son ve iyi sürümüdür. Eğitimini verdiğimiz yeni sürüm, birçok yeni özellik içermektedir. Photoshop programına ihtiyaç duymayan hiç bir sektör yoktur. Özakademi olarak size en iyi hizmeti verebileceğimize inanıyoruz.

Programın iyi öğrenilmesi kişisel becerileriniz ile şaşırtıcı ve heyacan verici tasarımlar yapabilirsiniz. Özakademi olarak size en iyi hizmeti verebileceğimize inanıyoruz.


3ds MAX


Günümüz 3 boyutlu görselleştirme yazılım paketleri içinde en çok kullanıcıya sahip 3 boyutlu modelleme ,kaplama , aydınlatma ve animasyon yazılımı olan 3ds max Mimari görselleştirme, bilgisayar oyunlarını , sinema ve TV için görsel efeklerden ve daha bir çok alanlarda kullanılmaktadır. Mimarisini geliştirmeye açık olması , nesne tabanlı çalışması kolay öğrenilebilir bir kullanıcı ara yüzü olması  nedeniyle  eğitim sonrasında her meslekten bir çok kişinin profesyonel seviyeye ulaşması beklenmektedir.  3ds max programı dünyada çok yaygın ve çalışma alanı geniş bir meslek dalıdır. 


After effects


Adobe After effects CS3 Dünyada en çok kullanılan en popüler grafik ve animasyon programıdır. Genel olarak film şirketleri, televizyon kanalları, reklam ajansları ve prodüksiyonlara hitap eder. Bunun yanı sıra grafik tasarım, animasyon, web animasyon, video kurgu ve görsel effect le ilgilenen kişilere yönelik kolay kullanımlı dünyada en yaygın kullanılan composite programıdır.
After effects programı tüm programlarla tam entegre çalışır. 3ds max, maya, softimage, cinema 4d, lightwave gibi 3d programlarının tüm render çıktılarıyla; camera ve objelerinin ayrı ayrı composite birleştirmesini yapabilir. Bunları değiştirme üzerinde sınırsız efect kullanımı olanağı sağlar... Böylelikle 3d programlarında içerisinden çıkılamayacak bazı sahneleri after effects programı sayesinde rahatlıkla halledilebilir. After Effects ile hem birleştirebilir hem de daha fazla süsleme yapabilirsiniz. 
After Effects bir çok TV kanalında; ID, jenerik, Dizi Fragman, Görsel Efekt uygulanmış Sinema filmleri vb. hazırlamakta kullanılmaktadır.

 

Hocalarımız %100 Öğrenme Garantisi sunmaktadır.

Özel ders ile 1 ay içerisinde Öğrenebilirsiniz.

www.ozakademi.com

 


Ayrıntılı Bilgi İçin Danışmanımızdan Bilgi Alabilirsiniz.


Etiketlerimizwww.ozakademi.com


animasyon paket dersi,animasyon paket eğitmeni,istanbul animasyon paket kursları,animasyon paket eğitim kitabı,animasyon paket kursu şirinevler,animasyon paket meb eğitim,animasyon paket eğitimleri,animasyon paket öğrenmek,animasyon paket özel ders, animasyon paket test soruları,animasyon paket örnekleri,animasyon paket öğrenmek istiyorum,animasyon paket notları,animasyon paket kursu bahçelievler,animasyon paket kursu bakırköy,animasyon paket ders notu,animasyon paket kitapları, animasyon paket sınav soruları,animasyon paket eğitimi,animasyon paket kursları istanbul,animasyon paket sertifikası,animasyon paket kurslari,animasyon paket öğrenme,animasyon paket egitim,megep animasyon paket ,animasyon paket ders anlatımı,animasyon paket görsel eğitim, animasyon paket okulu,animasyon paket eğitim notları,animasyon paket dersi,animasyon paket konu anlatımı,animasyon paket kursu,animasyon paket eğitim cd,animasyon paket ders,animasyon paket eğitim seti,animasyon paket kurulumu

Haberler

Haberler

Mecidiyeköy ve Şirinevlerde Bilgisayar İşletmenlik Eğitimlerini Başlamıştır.Sizde 160 Saatlik M.E.B Onaylı Sertifika alınız.
İleri seviye 3ds max,solidworks,after effects,autocad,grafik kurslarımız başlamıştır
Autocad Eğitimlermiz başlamıştır.
3dsMax Eğitimlermiz başlamıştır.
Modelistlik Eğitimlermiz başlamıştır.
Gerber Eğitimlermiz başlamıştır.
Stilistlik Eğitimlermiz başlamıştır.
Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimlermiz başlamıştır.
Bilgisayar İşsletmenliği MEB onaylı Eğitimlermiz başlamıştır.
After Effects Kursu kayıtlarımız Başlamıştır.
İngilizce yeni dönem kayıtlarımız başlamıştır.
Grafik Eğitimlermiz başlamıştır.
Maya Eğitimlermiz başlamıştır.
Yaz dönemi kariyer Eğitimleri Başlamıştır.
2 yıl Ücretsiz Tekrar Eğitim imkanı.
Özakademi Öğrencilerine geziler düzenlemektedir.
Kurumsal Eğitilermiz devam etmektedir.
Sizde vakit geçirmeden kayıt olun.
Bonus ve Word kredi kartlarına 6 taksit imkanı.
Kitap satışlarımız başlamıştır.
Uzman eğitim kadrosu
5 kişilik son teknoloji sınıflar
Son sürüm programlar
Öğrenme GARANTİSİ
Klimalı Sınıflar
Sınırsız etüt olanaklarıyla kayıtlarımız başlamıştır.
World Card'a Baglı Butun Bankalar Kurumumuzda gecerlidir.
Adres

Bize Ulasmak Için Adres Bilgilerimiz

Şube:1 Şirinevler Meydanı Meriç Sk. No: 26

K: 5 , 6 Şirinevler İstanbul
Şube 2:Selahattin Pınar Cad. No:4 Kat: 4 Mecidiyeköy İstanbul  Bize Ulasmak Için Tıklayınız.

(0212) 652 40 00 Şirinevler
(0212) 272 30 00 - Mecidiyeköy
Duyurular

Duyurular

CorelDraw X6 Geçişmiştir.
Autocad 2013 Geçilmiştir.
Adobe CS6'ya Geçilmiştir.
3dsmax 2013 Geçilmiştir
Autodesk Maya 2013 Geçilmiştir
Solidworks 2013 Geçilmiştir
Son Teknoloji Bilgisayarlar.