2D Çizgi Film Kursu Türkiyenin En iyi Eğitim Merkezi

Anasayfa > 2D Çizgi film Eğitim >

2D Çizgi Film Eğitimine Erken Kayıt Yaptıran Herkese Bu Aya Özel %40 Varan İndirimi Kaçırmayınız.

Neden ÖZAKADEMİ Kursları

Türkiyenin En iyi ve Kapsamlı tasarım kursu :Sıfırdan ileri seviyeye Eğitim imkanı,Uzman Eğitim Kadrosu,Alanında tecrübeli Eğitmenler,Öğrencilerimiz iş hayatına hazırlama,Tüm öğrencilerimize Teorik ve Uygulamalı (makina Techizat) sağlayarak eğitimde uygulamalı bir bilgi paylaşımı,Türkiye ve tüm öğrencilerimizin gelişimini sağlamak adına faydalı sosyal ve kütüphane içerikleri,Eğitimi Öğrenene kadar 2 yıl ücretsiz Eğitim tekrarı,Öğrencilerime Ömür boyu kampanya ve Eğitim içerikleri sağlanması..

Türkiyenin en iyi tasarım kursuyuz..

Türkiyeden en kapsamlı egitimmi vermekteyiz Türkiyenin En iyi ve Kapsamlı tasarım kursu :Sıfırdan ileri seviyeye Eğitim imkanı,Uzman Eğitim Kadrosu,Alanında tecrübeli Eğitmenler,Öğrencilerimiz iş hayatına hazırlama,Tüm öğrencilerimize Teorik ve Uygulamalı (makina Techizat) sağlayarak eğitimde uygulamalı bir bilgi paylaşımı,Türkiye ve tüm öğrencilerimizin gelişimini sağlamak adına faydalı sosyal ve kütüphane içerikleri,Eğitimi Öğrenene kadar 2 yıl ücretsiz Eğitim tekrarı,Öğrencilerime Ömür boyu kampanya ve Eğitim içerikleri sağlanması..

%100 Eğitim Garantisi öz akademi ile Eğitiminiz Garanti altında

--- Türkiye'nin En İyi Tasarım Kursu  ---

2D Çizgi film Eğitim içiği;

•Temel ara yüzüne genel bakış

•Temel modelleme ilkeleri

•Programın çalışma prensibi

•Transform komutları temel ilkeleri

•Görüntü penceresinin kontrolleri

•2 boyut çizim komutları ve çizim ornekleri

•2 boyut çizim mantığı ve modelleme

•2 boyutlu çizimleri 3 boyutlu nesnelerin türetilmesi ve genel teorik bilgi

•Kemik sistemini karaktere giydirilmesi

•Photoshop paslaşarak çalışma yapmak

•Modellenmiş malzemeleri gerçekçi olarak renklendirmek

•Çalışmanın Render alınmış görüntüyü resim formatında çıktı alınması

•Animasyon görüntüsünün izlenilebilmesi

 

2D Çizgi Film Kursu Nedir.

Çizgi Film Eskiden günümüzde normalde elde çizilen resimlerin binlercesi haraketler oluşturarak çizilip renklendirildikten sonra hepsinin birleştirilmesidir. Ancak Günümüzde bu işlemi bilgisayar ortamında olmaktadır. ÖZAKADEMİ TEKNİK EGİTİM KURSU bu noktada öğrencilerimizi sıfırdan ileri seviyeye kadar yetiştirmektedir.
2D Çizgi Film Eğitimi Nerelerde Kullanabiliriz?
İçerik Girilecektir...
2D Çizgi Film Eğitimi Ücret Tarifesi ve Ödeme Şekilleri Neler?

Özakademi Teknik ve Mesleki Eğitim Kurumları’nda kursiyer adayları ödeme seçeneklerini kendileri belirleyerek bütçelerine uyan ödeme alternatiflerini seçme şansına sahiptirler.

Nakit, peşin ödeme, senet ve kredi kartına taksit yapılabilmektedir. Kampanya dönemlerinde, ayın eğitimi olan ürünlerde çok özel ödeme ve fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Özakademi Teknik ve Mesleki Eğitim Kurumları kaliteli eğitim ve hizmet ilkesinden ödün vermeden, bütçenize uygun fiyat avantajları ile her zaman kursiyerlerinin yanındadır.

Eğitim içerikleri ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi için en yakın şubemizle iletişime geçebilir (0212 652 40 00), fiziki standartlara uygun teknik altyapısı hazır sınıflarımızı gezebilirsiniz.

2D Çizgi Film EğitimiSüresi Kaç Saat ve Hangi Konuları Kapsar?
İçerik Girilecektir...
2D Çizgi Film Eğitimi Alanlar Hangi Sertifikaları Alır?

Sertifikalarımız aşağıda yer almaktadır.

(MEB) onaylı sertifika

katılım sertifikası

Başarı sertifikası

Akademik programlarının tüm eğitim içerikleri bilgisayar desteklidir. Edinilen mesleğin teknoloji ile entegrasyonu tamamlayacak kapsamlı bir eğitimdir. Kursiyerler kurumumuzun uzman eğitmen kadrosu ve 8 yılı aşkın teknolojik deneyimleri ile tam donanımlı şekilde programdan mezun olmaktadır. Alınan teorik, pratik ve teknolojik eğitimler hem Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı sertifika, Özakademi Teknik ve Mesleki Eğitim katılım sertifikası hem de uluslararası geçerli Adobe, Autodesk ve Microsoft sertifikalarıyla belgelendirilmektedir.

 

 

Erken Kayıt Yaptıran Herkeze Bu Aya Özel %40 Varan İndirimi Kaçırmayınız.

2D Çizgi Film Eğitimi teknik çizim ve tasarım amaçlı kullanılan programıdır.
Türkiye'de ve dünyada çok geniş sektörlerde kullanılmaktadır.Mimari ve inşaat alanda yerleşim planları, devlet belediye proje çizimi,Mühendislik alanında parça ve imalat çizimleri gibi bir çok alanda kullanılır. Bu yanı sıra Cnc kesim makinaları ve lazer makinaları gibi bir çok makina için çizim yapmak içinde kullanılır.Sektör anlamında hayatımız plan proje ve çizimin olduğu her sektörde kullanımı mevcutur.
Mimari tüm Firmalarda
İnşaat
Reklam sektörü
CNC kesim autocad operatör olarak kullanılır
Modelistlik kursu , Elde kalıp kursu tam zamanlı ve sabah 10 ile 13:00 öğlen 13:00-16:00 akşam 16:00-19:00 arasında hafta içi ve hafta sonu Sabah öğlen akşam ve tek cumartesi 13:00-17:00-tek pazar günü 13:00-17:00 saatler arasında farklı gruplar bulunmaktadır.
Eğitim süresi Grup Tercihlerine göre 3-4 ay arasında sürmektedir.
Özel Ders alımlarında Eğitim süresi 1 ay ile 1,5 ay gibi sürer
Özel derslerde tek konu altında ders alabilirsiniz.(Mimari plan, iç mimari,3 boyutlu,kaplama gibi )
ÖZAKADEMİ 6 ay süren teknik derslere ilave olarak tercihe göre bilgisayarlı destekli egitimlerle öğrencilerini tam donanımlı olarak sektöre hazırlamaktadır.
Autocad Eğitim ücreti 0212 652 40 00 arayarak güncel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.Eğitim ücretlerini Peşin ve Kredi Kartına taksitli 3-6-9-12 aylara bölerek ödeyebilirsiniz.Senetle ödeme seçeneğimizde 3-6-9 taksitle yapabilirsiniz.
*Kurum Sertifikası *Meb Onaylı kurum sertifikası *Uluslararası geçerli Sertifika *Üstünbaşarı Sertifikası
Modelistlik Alanında Yıllarca Eğitim Vermiş, Anlatım Gücü Yüksek, Sektör Deneyimli Eğitmenler Microsoft Standartlarında Hazırlanmış Teknoloji Laboratuvarları TC MEB. Onaylı Sertifikası Öğrenim Garantisi (Ücretsiz Eğitim Tekrarı) Proje Bazlı Eğitim Modeli İş ve Staj Yönlendirmesi Ücretsiz Kişisel Gelişim Seminerleri Rehberlik Hizmeti Bilgi Portalı Sayesinde Size Özel Bilgi Akışı Size Uygun Ödeme Seçenekleri
Özakademi, kurumumuzda eğitim alan tüm katılımcıların kendilerine uygun olan iş yerlerinde staj ve çalışmaya başlaması amacıyla yönlendirme yapmaktadır. Bu noktada öğrencilerimizin kendilerini daha iyi geliştirmesi amacıyla eğitimleri devam ederken ücretsiz seminerler (CV hazırlama teknikleri, mülakat teknikleri, etkili iletişim teknikleri vb) ile kişisel gelişimlerini ilerletmelerine yardım edilmektedir. Ögrencilerimiz facebook sayfamız sayesinde seminerlerden, kendilerine özel iş yönlendirmelerinden,çok hızlı bir şekilde haberdar edilmektedir.

---  Ders Tanıtım Videosu  ---

---  Öğrenci Yorumları  ---

---  Bu Eğitim Sonrasında alınabilecek diğer Eğitimlerimiz  ---

Mimarlık Eğitimler
Autocad kursu
3ds Max kursu
Mimari Teknik Resim
Mimari Photoshop
Detaylı Bilgi Tıklayınız
Makina Mühendislik Plus
Autocad kursu
Solidworks kursu
Mastercam kursu
Solidcam kursu
Detaylı Bilgi Tıklayınız
İnşaat Mühendislik Paket
Autocad kursu
Sap2000 kursu
Xsteell kursu
Sta4cad kursu
Detaylı Bilgi Tıklayınız